Se incarca...

Urmatoarea incarcare din fabrica Cersanit este programata pe 31 Iulie! Ultima zi pentru plasare comanda pentru incarcare 23 Iulie este de Vineri 26 Iulie ora 9! Comenzile sosite dupa aceasta data se vor procesa pentru incarcarea urmatoare!

Descopera noua revista Cersanit pentru noile tendinte in amenajarea baii! Vezi ce promotii ti-am pregatit aici

Cariere disponibile

Denumirea postuluie

Lucrator Comercial (activitate depozit) (activitate depozit)

Locatie

Bucuresti-Depozit
Detalii post

Locatie Utilul Bucuresti- Depozit

Alătură-te echipei Utilul!

• TU trebuie să:

  • manipulezi marfa în depozit,
  • pregătești comenzile.

• NOI îți oferim:

  • Salariu competitiv,
  • Bonusuri bazate pe performanţă,
  • Prime,
  • Bonuri de masă,
  • Prima anuala,

Operator Facturare (contabilitate primară)

Locatie

Bucuresti- Magazin

Locatie Utilul Bucuresti- Magazin

DESCRIEREA POSTULUI

  • Procesare comenzi de vânzări și emiterea documentelor pentru expediere (facturi fiscale, aviz de expediție ...)
  • Arhivare documente fizice.

PROFILUL CANDIDATULUI IDEAL

  • Studii economice, minim liceu,
  • Minim un an experienta procesare comenzi de vânzări / vânzări,
  • Cunoștințe în domeniul contabilitate primară,
  • Cunoștințe solide de operare PC (Windows, MS Word, MS Excel)

BENEFICII

  • Stabilitate,
  • Mediu de lucru dinamic și modern
  • Oportunități de dezvoltare profesionala

Nume si prenume *

Adresa de email *

Alege postul dorit *

Observatii

CV *

Ce vom face cu datele personale?
Datele personale oferite mai sus vor fi colectate si procesate prin intermediul magazinului nostru online pentru a putea analiza cererea ta si pentru a te contacta in acest sens.